Kontaktinformasjon

Ønsker du å komme i kontakt med noen av laglederne til våre lag?

Under ligger kontaktinformasjon til hvert lag.

Lagledere for guttelag i Monolitten Fotball
ÅrgangLaglederE-postMobil
Gutter 2014Harald Amliehamlie75@gmail.com92269839
Gutter 2013Erik Aamannerikaamann@gmail.com91640236
Gutter 2012Harald Amliehamlie75@gmail.com92269839
Gutter 2011Subhash Sonisubhashsoni100ni@gmail.com40036321
Gutter 2010Harald Amliehamlie75@gmail.com92269839
Gutter 2009Janne Borge Strayjanne.borge@gmail.com90935365
Gutter 2008Andreas Tveteriedandreas_tveitereid@hotmail.com99700089
Gutter 2006
Gutter 19 årSigurd Solemsigurd.i.solem@lyberg.no92027668
A-laget herrer 11’erLeo Kriszatlkriszat@gmail.com46795513
A-lag herrer 7’erPaal Henning Løkkepaallokke@gmail.com99590088
Oldboys 33Thomas Karlsentka@dynabyte.no93441557
Oldboys 48 og 55Dusan Greskodugresko@online.no90833409
Lagledere for jentelag i Monolitten Fotball
ÅrgangLaglederE-postMobil
Jenter 2014Jens Olav Graverjens.olav.graver@yinson.com95930331
Jenter 2013Jørgen Jallandjorgen@colina.no
936 57 971
Jenter 2012Ida Huseidahuse@gmail.com
Jenter 2011Martine B Malterudmbjornstadmalterud@cokecce.com99161084
Jenter 2010Gina Midtsiangina.midtsian@telia.no
Jenter 2009John Martin Pedersenjmp@oxer.no45907860
Jenter 2008Nina Ullestadninasollien.ullestad@ude.oslo.kommune.no47295555
Jenter 2007Bård Brath Ingerøbbi@reitenco.no og lkriszat@gmail.com92833334
Jenter 2006Liv Raaumliv.raaum@if.no og lkriszat@gmail.com93480913
Jenter 2005Guro Snevegurosneve@gmail.com93023734
Jenter 17 årAuen Korbøl og Jon Håvard Grøtterudauenkorbol@gmail.com jon.havard.grotterud@gmail.com
lkriszat@gmail.com
98447544 eller 95831298